Oleme Sisearhitektide Liidu aastapreemia nominendid

28.08.2015

Selgunud on Eesti Sisearhitektide Liidu aastapreemia 2014–2015 nominendid. Žürii pidas nominatsiooni vääriliseks kolme KAOS Arhitektide tööd.

Renoveeritud Energia Avastuskeskus kandideerib ajaloolise interjööri kategoorias.

Energia Avastuskeskuse renoveerimisprojekti autorid on Margit Aule, Margit Argus, Pelle-Sten Viiburg ja Sander Aas. Graafilise disaini autorid (Polaar Studio) on Kadri-Maria Mitt, Robi Jõeleht ja Kaarel Nõmmik.

Meremuuseumi hooajaline näitus „Meri riidekapis” (Lennusadam, september 2014 – jaanuar 2015) kandideerib näituste kategoorias.

Näituse „Meri riidekapis” ruumikujunduse autorid on Margit Aule, Margit Argus ja Kaur Käärma. Graafilise disaini autorid (Velvet Creative Alliance) on Kristian Kirsfeldt ja Magnus Haravee.

Lahemaa rahvuspargi looduskeskus kandideerib samuti näituste kategoorias.

SONY DSC

Loodushariduskeskuse kujundasid Margit Aule ja Margit Argus. Graafilise disaini autorid (Polaar Studio) on Kadri-Maria Mitt ja Robi Jõeleht.

Preemiate võitjad tehakse teatavaks arhitektuurivaldkonna ühisel aastapreemiate galasündmusel 4. detsembril 2015 Arhitektuurikatlas, kus peale sisearhitektuuri preemiate kuulutatakse välja ka Eesti Arhitektide Liidu, Eesti Maastikuarhitektide Liidu ja Eesti Kultuurkapitali arhitektuuri sihtkapitali preemiad.