KAOS Arhitektid alustasid 2010. aastal.

Tegeleme arhitektuurse ja sisearhitektuurse projekteerimisega, sealhulgas koostame hoonete rekonstrueerimise projekte, taastades väärikaid mälestisi ja lisades uut kaasaegset arhitektuuri.

KAOS Arhitektide projektidest on hiljuti valminud juurdeehitis Eesti Vabariigi alalisele esindusele Euroopa Liidu juures, Eesti Vabariigi suursaatkond Londonis, hotelli Tartu juurdeehitis ja Palverännumaja Vastseliinas. Ehitamisel on Eesti Vabariigi suursaatkond Moskvas ja Haapsalu piiskopilinnuse konserveerimine ja rekonstrueerimine. Projekteerimisel on Eesti Meedia uus hoone Tallinnasse, Valukoja rekonstrueerimisprojekt Noblessnerisse, lasteaed Pärnusse ja butiikhotell Viljandisse.

KAOS Arhitektide vastutavad spetsialistid on arhitektid Margit Aule ja Laura Ojala ning sisearhitekt Margit Argus, kellele lisaks töötab büroos veel 12 inimest.

Meie looming pakub elamuslikku ruumi. Seda luues arvestame tellija vajadusi, eesmärke, hoone funktsiooni ja konteksti.

KAOS Arhitektid OÜ

Vana-Viru 3, Tallinn 10111

Telefon: 600 49 73
kaos@kaosarhitektid.ee

Registrikood: 11793624
KMKR nr: EE101357018
Projekteerimise majandustegevusteade: EEP001826
Muinsuskaitse tegevusluba: E 487/2010

Facebook

Kaiko Kerdmann

Kaiko Kerdmann

sisearhitekt
Eesti Kunstiakadeemia, 2013
kaiko@kaosarhitektid.ee

Laura Ojala

Laura Ojala

diplomeeritud arhitekt, tase 7
Tallinna Tehnikaülikool, 2015
Tallinna Tehnikakõrgkool, 2009
laura@kaosarhitektid.ee

Katariina Teigar

Katariina Teigar

sisearhitekt
Euroakadeemia, 2010
katariina@kaosarhitektid.ee

Katri Mets

Katri Mets

diplomeeritud arhitekt, tase 7
Tallinna Tehnikaülikool, 2018
katri@kaosarhitektid.ee

Maris Kerge

Maris Kerge

sisearhitekt
Eesti Kunstiakadeemia, 2006
maris@kaosarhitektid.ee

Karl-Johan Jakobson

Karl-Johan Jakobson

arhitekt
Tallinna Tehnikakõrgkool, 2018
karl@kaosarhitektid.ee

Mariann Drell

sisearhitekti assistent
Eesti Kunstiakadeemia, 2018
mariann@kaosarhitektid.ee

Katri Haarde

Katri Haarde

graafiline disainer
Eesti Kunstiakadeemia, 2005
haarde@kaosarhitektid.ee

Toomas Adrikorn

Toomas Adrikorn

volitatud arhitekt, tase 7
Eesti Kunstiakadeemia, 2008
toomas@kaosarhitektid.ee

Veera Gontšugova

Veera Gontšugova

praktikant
Eesti Kunstiakadeemia, 3. kursus
veera@kaosarhitektid.ee

Press