KAOS Arhitektid alustas 2010. aastal.

Tegeleme peamiselt arhitektuurse projekteerimisega, sealhulgas koostame ka hoonete rekonstrueerimise projekte, sisearhitektuuri ja maastikuarhitektuuri projekte.

KAOS Arhitektide suurematest projektidest on hiljuti valminud Kohtla Kaevanduspark Ida-Virumaal, Energia Avastuskeskus Tallinnas ja Eesti Vabariigi saatkond Londonis. Ehitamisel on Eesti Vabariigi saatkond Moskvas, juurdeehitis Eesti Vabariigi alalisele esindusele Euroopa Liidu juures, Tallinna Tehnikakõrgkooli peahoone uuendamine ja hotelli Tartu juurdeehitis. Projekteerimisel on Haapsalu piiskopilinnuse rekonstrueerimine, külastuskeskus Narva Kreenholmi linnaku puuvillaladudesse, butiikhotell Viljandisse jm. Peale selle on meil praegu käsil mitmeid eramu‑ ja näitusekujundusprojekte.

KAOS Arhitektide vastutavad spetsialistid on arhitekt Margit Aule ja sisearhitekt Margit Argus, kellele lisaks töötab büroos veel seitse inimest.

Meie looming pakub elamuslikku ruumi. Seda luues arvestame tellija vajadusi, konteksti, hoone funktsiooni ja eesmärke.

KAOS Arhitektid OÜ

Vana-Viru 3-3, Tallinn 10111

Tel. +372 600 49 73
kaos@kaosarhitektid.ee

Registrikood: 11793624
MTR projekteerimise registreering: EEP001826
Muinsuskaitse tegevusluba: E487/2010-E

Facebook

Margit Argus

Margit Argus

sisearhitekt/partner
Eesti Sisearhitektide Liidu liige
Eesti Kunstiakadeemia, 2007
argus@kaosarhitektid.ee
52 53 033

CV
Margit Aule

Margit Aule

arhitekt/partner

Volitatud arhitekt 7
Eesti Arhitektide Liidu liige
Eesti Kunstiakadeemia, 2007 (cum laude)
aule@kaosarhitektid.ee
+372 56 690 381

CV
Toomas Adrikorn

Toomas Adrikorn

arhitekt
Eesti Kunstiakadeemia, 2008
toomas@kaosarhitektid.ee

Katri Haarde

Katri Haarde

graafiline disainer
Eesti Kunstiakadeemia, 2005
katri@kaosarhitektid.ee

Siim Karro

Siim Karro

sisearhitekt
Eesti Kunstiakadeemia, 2014
siim@kaosarhitektid.ee

Kaiko Kerdmann

Kaiko Kerdmann

sisearhitekt

Eesti Kunstiakadeemia, 2013

kaiko@kaosarhitektid.ee

Maris Kerge

Maris Kerge

sisearhitekt
Eesti Kunstiakadeemia, 2006
maris@kaosarhitektid.ee

Laura Ojala

Laura Ojala

arhitekt
Tallinna Tehnikakõrgkool, 2009

Tallinna Tehnikaülikool, 2015
laura@kaosarhitektid.ee

Katrin Vilba

Katrin Vilba

arhitekt
Tallinna Tehnikakõrgkool, 2008

katrin@kaosarhitektid.ee

Press